ПРОГРАМИ

ABC English & Meдля дітей від 2 до 5 років

ABC English & Me, програма для дітей від 2 до 5 років, за допомогою музично-лінгвістичних і рухливих вправ, забезпечує оволодіння основами розмовної англійської мови, необхідної для подальшого навчання за системою Kindermusik. докладніше...

Village (Містечко) від народження до 18 місяців

Містечко – програма для діток, які ще сидять на ручках, повзають, роблять перші кроки. Вона знайомить батьків з найсучаснішимидослідженнями з раннього розвитку дітей, надає сім'ям можливість регулярно зустрічатися в спеціально обладнаному приміщеннідля навчання і спілкування з іншими батьками і дітьми, навчає малюків за допомогою музики та руху. 

Our Time (Наш час) для дітей від 1,5 до 3-х

Програма Our Time закладає емоційну основу готовності Вашого малюка до школи і грунтується на результатах новітніхдосліджень в області музичного та загального розвитку дітей раннього віку. Our Time надає унікальну можливість для батьків ідітей спілкуватися і вчитися разом в неквапливої і радісній атмосфері.  

Imagine That! (Уяви собі!) – для дітей від 3 до 5-років

Imagine That! призначена для активних, енергійних, захоплених і творчих дітей у віці від 3 до 5. Заняття програми Imagine That!сприяють соціалізації дошкільників, навчають їх ділитися і брати участь в групових видах діяльності.

Young Childдля дітей від  5-ти до 7-років

Програма Young Child створена для дітей, які вже готові до знайомства з музичними символами і вивчення інструменту, але поки не готові до навчання в традиційній музичній школі.

Move & Groove (Рухайся і радій) для 4- и 5-річних

На занятті ми пропонуємо дітям музично-рухливі вправи, які сприяють розвитку мовлення, соціальних і емоційних навичок, початкових математичних знань і грамотності, координації рухів, творчості та багато чого іншого. Крім того, Ваша дитина освоює базовий словниковий запас музичних термінів і позначень, знаходить основу для майбутнього успішного навчання в загальноосвітній і музичній школі. Батьки приєднуються до занять на останніх завданнях. Домашні цифрові матеріали "Kindermusik @ Home" дозволять Вам весь тиждень насолоджуватися музикою з класу, виконувати вправи для всієї родини, і разом читати історію місяця.

Laugh & Learn (Смійся і вчися) для 3- и 4-річних

Щотижня на занятті ми об'єднуємо природну любов Вашого дошкільника до музики, історіям і творчим іграм з відповідними віком вправами, які сприяють ранньому музичному розвитку, а також зміцнюють незалежність дитини, соціальні навички і емоційний розвиток, розвивають його мову і самоконтроль. У Вас є прекрасна можливість зустрітися з іншими батьками, з якими Ви зможете поділитися чудовими моментами виховання дошкільника. Батьки приєднуються до заняття на останньому завданні. Цифрові домашні матеріали "Kindermusik @ Home" допоможуть Вам слухати музику, виконувати вправи і читати історію місяця там, де Вам зручно. Повторення - це джерело навчання та веселощів!

Wiggle & Grow (Гойдайся і рости)для 2- и 3-річних

Ці музичні заняття повні радості і унікальних завдань для Вашого малюка. Щотижня Ваша дитина із задоволенням буде співати, танцювати, і грати на інструментах з Вами і своїми новими друзями. І Ви з радістю будете допомагати їй отримувати в грі такі корисні навички як розвиток загальної і дрібної моторики, вміння відповідати по черзі, спілкування з однолітками і вчителем, активне слухання. На кожному уроці Вчитель Kindermusik поділиться з Вами порадами та ідеями, як займатися музикою протягом тижня. А також, як продовжити задоволення (і навчання!) вдома за допомогою цифрових домашніх матеріалів "Kindermusik @ Home", в тому числі, як завантажити музику з класу, виконати захоплюючі домашні завдання і прочитати цікаву історію місяця.

Cuddle & Bounce (Обіймай і гойдай) - для дітей від народження до 1 року

Обіймай, гойдай і танцюй зі своєю крихіткою. Незалежно від того, п'ять тижнів Вашому немовляті або п'ять місяців, це програма підійде для вас ідеально! Музичні завдання на рухи батьків зі своїми дітьми, відповідають віковим особливостям новонароджених, немовлят і «повзунків», допоможуть зміцнити емоційний зв'язок між батьками і дітьми, який встановлюється з перших місяців життя; допоможуть зрозуміти процеси розвитку Вашої дитини, зосередитися на розвитку дитини та спілкуванні з нею. Вам і Вашій дитині сподобається грати на музичних інструментах, танцювати, досліджувати предмети і проводити час в спілкуванні один на один. Ви отримаєте поради експерта і матеріали для батьків, засновані на самих останніх дослідженнях в області розвитку дитини.

Sing & Play (Співай і грай)для дітей від 1 до 2 років

Приготуйтеся співати, грати і рухатися зі своїми малюками під енергійну музику в класі, спеціально підібрану для дітей від одного до двох років. У центрі даної програми розвиток перших рухів дитини, що допомагає їй розвивати м'язи, необхідні для ходьби; розвиток голосу для говоріння і співу. Поєднання завдань на взаємодію дитини з батьками та завдань, в центрі яких знаходиться дитина, дає шанс батькам теж співати і танцювати, а також спостерігати за тим, як малюки які вже трохи підросли, вчаться самостійності. Пориньте в веселий спів, сміх і гру за допомогою програми Sing and Play – вдале поєднання вокальної гри для молодшого віку, мовного розвитку, спільного часу, музики і рухів!

*Домашні матеріали, є обов'язковим компонентом будь-якої програми