ПРО НАС

КРІСТІНА

Licensed Kindermusik Educator

Перший business owner у Львові

Крістіна - виключно талановитий педагог, сертифікований викладач програми Kindermusik і перший її представник у Львові. Любов Крістіни до музики, співу, англійської мови та дітей вдало втілюється в кожному її занятті Kindermusik. Одним з найкращих прикладів результативності програми і викладача є сини Крістіни Іларіон, який вже в 1 рік почав говорити по-російськи, а в 2 роки - по-англійськи; та Любомир, який є дуже музичою дитиною, що багато танцює, співає  і прагне до гри на музичних інструментах.

  

Вчитель весело проведе урок з елементами гри, знаходячи баланс між керівництвом, відповідальністю і розвагою, що дозволить кожній дитині бути в центрі навчального процесу і процвітати. Батьки отримають цінну інформацію про те, як той чи інший компонент заняття впливає на розвиток дитини. Ентузіазм викладача захопить як дорослих, так і дітей і зруйнує мовні бар'єри.

 ПРО ПРОГРАМУ

KINDERMUSIK - Це міжнародна програма музичного розвитку і навчання англійської мови для дітей від народження до 7 років! Заняття за програмами Kindermusik спрямовані на всебічний цілісний розвиток дитини: фізичний, емоційний, пізнавальний, лінгвістичний, соціальний, музичний. Методика ведення занять Kindermusik - повне занурення в англомовне середовище, завдяки чому діти освоюють іноземну мову подібно до своєї рідної. Спеціально навчений викладач Kindermusik весело проведе урок в невимушеній обстановці з елементами гри, знаходячи баланс між керівництвом, відповідальністю і розвагою, що дозволяє кожній дитині бути в центрі навчального процесу і процвітати. Kindermusik - це особливе місце, де Ви і Ваш малюк разом граєте, співаєте, танцюєте і смієтеся разом!

Ми переконані, що найкращий учитель Вашої дитини - це Ви самі! Тому обов'язковим елементом програми Kindermusik є Домашні матеріали, за допомогою яких ви привносите радістьзанять Kindermusik додому протягомусього тижня. У кожному уроці сім'яотримує багатющий ресурс відповідноетапу розвитку дитини, що подаруємалюкові любов до музики на все життяі покладе міцний фундамент дляподальшого навчання.

99% батьків Kindermusik в світі рекомендують програму іншим батькам.

ФІЛОСОФІЯ KINDERMUSIK

ДИТИНА В ЦЕНТРІ - Учитель не домінує в класі Kindermusik, вінзнаходить тонкий баланс між керівництвом, допомогою і отриманнямзворотного зв'язку, що дозволяє кожній дитині успішно рости ірозвиватися.

ВІДПОВІДНІСТЬ РОЗВИТКУ - Kindermusik забезпечує вчителя і батьківчудовими інструментами для навчання і розвитку життєво важливихнавичок дитини на кожній стадії ЇЇ розвитку.

ВСЕСТОРОННІЙ РОЗВИТОК ДИТИНИ - Ретельно підібрана діяльність для кожного курсу створює атмосферу для найкращого навчання і розвитку дитини в цілому.

ГОЛОВНЕ - ПРОЦЕС, А НЕ РЕЗУЛЬТАТ - Замість того, щоб прагнути до досягнення кінцевого результату, необхідно цінувати сам процес будь-якої діяльності, що є більшою цінністю в житті людини.

ЦІКАВО ДІТЯМ І БАТЬКАМ - Знову і знову повторюючи улюблені ігри, вірші та пісні, дитина вчиться, а батьки мають прекрасний час спілкування з ним, пізнаючи безліч прекрасних способів участі в його житті.

УЧАСТЬ БАТЬКІВ - Kindermusik - це суспільство дорослих і дітей, які діляться один з одним увагою і турботою. Як ні в який інший час, сьогодні батьки потребують підтримки, навчанні та спілкуванні. Kindermusik дає їм цю можливість за допомогою участі в заняттях, а також, надаючи домашні матеріали для кожної сім'ї.

ВИКОРИСТАННЯ ВИСОКОЯКІСНИХ МАТЕРІАЛІВ - Учительські і домашні матеріали Kindermusik - це матеріали високої якості. Для забезпечення цих вимог, Kindermusik постійно проводить інтенсивні дослідження і тестування, покращуючи їх якість.